Rok 2016
Koťata
0. B kategorie linie B - společná skladba bez náčiní
Členky skladby: Natálie Bregarová, Aneta Mrzenová, Soufie Nekovářová, Kristýna Pourová, Barbora Schrollová
Úspěchy: 7. místo v ČMP, 3. místo v ČP
Monkeys
0. A kategorie linie B - společná skladba bez náčiní
Členky skladby: Sára Jankajová, Klára Jirasová, Eliška Kutzendorferová, Rebeka Poddaná, Valentina Šimonová, Gabriela Valentová
Úspěchy: 7. místo v ČMP, 4. místo v ČP
Karmínky
0. A kategorie linie B - společná skladba bez náčiní
Členky skladby: Doubravka Hnětkovská, Tereza Kovaříková, Viktorie Mrzenová, Ana Řeřichová, Viktorie Tlustošová,Kláre Zápotocká
Úspěchy: 5. místo v ČP
Jungle Book
I. kategorie linie B - společná skladba s obručemi
Členky skladby: Adéla Brůhová, Kateřina Buriánková, Daniela Poláková, Julie Segerová, Tereza Švestková, Karolína Žamberská
Úspěchy: 3. místo v ČMP, 2. místo v ČP
Obruče B
II. kategorie linie B - společná skladba s obručemi
Členky skladby: Nicol Lukavcová, Karolína Melíšková, Ema Orlická, Štěpánka Segerová, Nicol Šlapáková
Úspěchy: 3. místo v ČMP, 2. místo v ČP
Obruče A
II. kategorie linie B - společná skladba s obručemi
Členky skladby: Denisa Bregarová, Lucie Drymlová, Adéla Folwarcná, Soňa Levá, Magdalena Valentová
Úspěchy: 2. místo v ČMP, 1. místo v ČP
Kužele
III. kategorie linie B - společná skladba s kuželemi
Členky skladby: Alexandra Kaněvová, Ema Plaštiaková, Vanda Plaštiaková, Nikol Studihradová, Julie Vytřísalová
Úspěchy: 1. místo v ČMP, 1. místo v ČP
Ženy B
IV. kategorie linie B - společná skladba s obručemi a kuželi
Členky skladby: Kamila Kyzlíková, Barbora Minková, Kateřina Minková, Kristýna Sluková, Kristýna Švestková, Lucie Vodičková
Úspěchy: 5. místo v ČMP, 2. místo v ČP
Ženy A
IV. kategorie linie B - společná skladba s obručemi a kuželi
Členky skladby: Tereza Kostrohryzová, Kateřina Košíková, Linda Stejskalová, Lucie Tusoňová, Klára Vařeková
Úspěchy: 3. místo v ČMP, 1. místo v ČP
Trio
Naděje starší, trojice - skladba s obručemi
Členky skladby: Aneta Hronová, Sára Nekovářová, Lucie Švestková