Přebor Prahy v kombinovaném programu

21.05.2017 16:56

V sobotu 20. 5. jsme pořádali důležitý závod, Přebor Prahy v kombinovaném programu. Představilo se 80 gymnastek v 5 kategoriích a naše děvčata ve všech bojovala o přední umístění.
V nejpočetnější I. kategorii si vedla výborně Rebča, která obsadila 4. příčku. Ve II. kategorii zvítězila Julča a Adélka získala bronz. Nejlépe se dařilo našim gymnastkám ve III. kategorii, kde obsadily dokonce prvních 7 míst. Na medaile dosáhly Niky L., Ema a Denda. Ve IV. kategorii se značně chybovalo a nakonec z toho bylo stříbro pro Emu a bronz pro Báru. Další kompletní stupně vítězů získaly naše Ženy, a to v pořadí Kačka, Klárka a Linda. Medaile se rozdělovaly také v soutěži družstev a zde jich naše holky nasbíraly spoustu. Všem moc gratulujeme! Děkujeme také rodičům za pomoc s organizací :)