Závod na Zeleném pruhu

24.04.2015 11:04

Ve čtvrtek 23. dubna jsme si domluvili závod s TJ Vodní stavby Zelený pruh, kde si své sestavy vyzkoušela spousta gymnastek v 0. a I. kategorii základního programu. Závod probíhal v přátelské atmosféře a holky měly možnost zase nasbírat další zkušenosti.

V 0. B kategorii cvičila nejlépe naše Verča, která zvítězila, a na 2. místě skončila Anetka. O rok starší děvčata v 0. A kategorii předvedla stejné sestavy, za které brala stříbrnou medaili Eliška a bronzovou Rebeka. Dále zde závodily Klárka, Gabča, Karolínka K. a Johanka. V I. kategorii na stupně vítězů vystoupily jen naše gymnastky. Zlato získala Kája Ž.2. místo patřilo Kačce a 3. místo vybojovala Klárka Z. V této kategorii se předvedly také Valentinka, Viky, Anička a Doubravka. Před samotným závodem společně vystoupily nejmenší gymnastky z obou oddílů, kde měla premiéru naše Monička.