Stodůlecký pohár

27.03.2017 16:03

Na druhém závodě jarní sezóny se představila většina našich gymnastek. V sobotu 25. 3. na Stodůleckém poháru nás reprezentovalo 44 závodnic základního a kombinovaného programu a rozhodně se neztratily. V dopoledním programu jsme měli 9 zástupkyň a téměř všechny cvičily premiérově v nových kategoriích. Nejlépe se dařilo Klárce Jirasové v I. kategorii, která skončila na 7. místě, ve II. kategorii Klárce Zápotocké na 6. příčce a další 6. místo  získala Lucka Švestková ve III. ktaegorii.

Odpoledne holky získaly několik medailí - tři zlaté, čtyři stříbrné a tři bronzové. V I. kategorii pro ročníky 2010 se na stříbrné příčce umístila Natálka Bregarová, které hezky zvládla švihadlo i sestavu bez náčiní. Ve II. kategorii vystoupila na nejvyšší stupínek Julča Segerová a hned za ní skončila Terka Švestková. Kompletní stupně vítězů obsadily naše gymnastky ve III. kategorii, kdy oburč i míč výborně zacvičily Denda Bregarová, Niky Lukavcová  a Ema Orlická. Ve IV. kateogrii se hodně kazilo a nakonec z toho bylo 3. místo pro Báru Minkovou. Poslední kategorie byla záležitostí pouze našeho oddílu a na medaile dosáhly Kamča Kyzlíková, Kačka Košíková a Linda Stejskalová. Gratulujeme všem k dosaženým výsledkům!