Goodwill Cup

17.04.2015 11:47

V druhém dubnové víkendu nás čekaly dokonce dva závody - v sobotu v Praze a v neděli v Břeclavi. Na pražském Goodwill Cupu, který pořádal SK Motorlet, se představilo 7 našich malých gymnastek v 0. a I. kategorii základního programu. Nejlépe se vedlo Klárce Z. v I. kategorii. Předvedla druhou nejlepší sestavu bez náčiní a získala tak stříbrnou medaili. Ve stejné kategorii skončily ještě do první desítky Viky a Valentinka. Mezi gymnastkami ročník narození 2009 se představila Anetka, která se umístila jako pátá, a další tři zástupkyně jsme měli v nejnabitější 0. kategorii pro závodnice narozené v roce 2008. Zde hezké 10. místo vybojovala Klárka J. a pak těsně za sebou skončili 16. Gabča a 17. Hanička.

Naše holky si závod užily a odcházely spokojené také proto, že všechny gymnastky si domů odnesly malý pohár. Gratulujeme!