Chomutovský pohár a Vinohradské jaro

03.05.2015 14:17

Také další neděli se naše gymnastky představily na dvou místech najednou - na pražských Vinohradech a v Chomutově. Na delší cestu se vydalo 10 závodnic, které předvedly svou volnou sestavu. Nejvíce zástupkyň jsme měli ve III. kategorii a holkám se v sestavě bez náčiní vedlo výborně. Ema získala zlatou medaili a na stupních jí doplnila stříbrná Niky L. I další závodnice vybojovaly moc hezká umístění. Štěpánka skončila 4., Niky Š. 7., Kája 8., Soňa 10. a Terezka, která patřila k nejmladším závodnicím, brala 11. místo. Ve II. kategorii nás reprezentovaly Vanda s Emou a umístily se těsně za sebou. Vanda získala 6. příčku a Ema po jedné větší chybě skončila 7. Poslední z našich se představila Kristýna v I. kategorii se stuhou. I přes pár nepřesností vybojovala další medaili a pohár za 2. místo.

V Praze až ve večerních hodinách závodilo našich 5 gymnastek v kategorii Žen a již podruhé v jeden den z toho byly dvě nejvyšší příčky. Kačka zvítězila a na 2. místo vystoupila Klára. Dále skončily Linda 7., Lucka 9. a Terka 11.